Imprezowy klimat pełen ludzi z ambicjami


Popadłem w imprezowy klimat, ciągle spotkania ze starymi znajomymi oraz nowymi, domówki, kluby i zabawa do rana, otarłem się też o towarzystwo, z którego musiałem wyjść, gdyż nic konkretnego nie mogłem zrobić, ponieważ każdą wolną chwilę poświęcałem im i siedzeniu pod ziemią. Muszę korzystać z tego, że jestem młody, ale bez przesady. Kiedyś nie miałem na to wszystko ochoty, olewałem wszystko, byłem leniem i ignorantem, ale z wiekiem wszystko się zmieniło. Zrozumiałem, że to życie jest jedno, życie w tym wcieleniu, a moim zadaniem, jak tych co czytają moje wpisy jest wykorzystanie go na pełni. Oczywiście nie zapomniałem o obowiązkach - one są aktualnie okiem w głowie. Nie jestem już nastolatkiem i rodzice nie odpowiadają za moje czyny, nie załatwiają moich spraw, wszystko zależy ode mnie. Trzeba radzić sobie samemu, a do tego przygotowało mnie dzieciństwo, m.in. rodzina, szkoła, ulica i problemy, które stwarzałem, gdy nie rozumiałem możliwych konsekwencji. Może i nie jestem bogaty w rzeczy materialne, ale jestem dumny, że prawdziwe bogactwo tkwi w mojej głowie. Młodość jest na tyle silna, by stworzyć niezniszczalną starość. Już za młodu mamy okazje stać się, jak skała, może obdartą po uderzeniach kamiennych lawin, ale stałą, wielką, a co pewne, silną.
Najważniejsze by nie żałować niczego, nawet jeśli stajemy się przez to zerem dla kogoś. Nie stójmy w miejscu, gdy nam się nie chce, gdy szansa ucieka nam przed nosem. Pewnie coś stracimy, ale nigdy siebie. Na pewno zyskamy coś, czego nie zauważamy na co dzień, a co będzie nam potrzebne w trudnej sytuacji.


 

Sami wyznaczamy sobie priorytety, którymi się kierujemy i nie kończą się na jednym, czy dwóch założeniach.
Trzeba odkryć siebie by odkryć innych. Trzeba pójść po swoim, by móc to sprzedać dla lepszej przyszłości. Wiadomo, że za każdym razem, gdy wychodzimy na prostą, ludzie stają się dla nas, jak wilki, dlatego jestem zdania, że warto i im pomóc, nawet jeżeli zyskają na nas więcej.
Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że powinniśmy się wspierać. Nie na pokaz, tak jak Polska przed innymi narodami, ale tak naprawdę. Są wśród nas postacie pełne ambicji i takie mogą coś zyskać. Jeden źle to wykorzysta, ale ten drugi zawsze się znajdzie i zrobi z szansy wielki pożytek. Chodzi o to, by się sprzedać, jeżeli ma się coś do zaoferowania. Kiedyś sam kpiłem z tego, że ktoś się sprzedał i nie raz miałem okazje usłyszeć od ludzi "on się zmienił, bo się sprzedał". To logiczne, że nie damy sobie sami rady we wszystkim, dlatego poznajemy ludzi a oni poznają nas. Nie warto kryć tego, co potrafimy, warto to rozwijać i pokazywać. Tak jak pokazują to ludzi, którzy są na szczycie lub pod szczytem swojego celu. Wszyscy mamy brudne ręce, a ośmieszamy tych, co nie przemyśleli swojego wyboru i własnymi wybrudzili tapicerkę.
Nie muszę pisać o tym, żeby nie przejmować się zazdrosnymi pionkami naszego społeczeństwa, bo oni też są potrzebni, by w siebie uwierzyć. Jeśli robią z ciebie nikogo, to masz już pewność że jesteś kimś - inaczej by ich nie było.


Nie ma bardziej pojebanych ludzi, niż moje crew.***
Pragnę Wam polecić nowy w Polsce, ale ciekawy i dynamicznie rozwijający się w Europie - projekt
biznesowy dla każdego! FlexKom już w Polsce! Cash Back przy każdym zakupie!
Czym jest ten system? Zobaczcie sobie dwa filmiki:Pobierzcie swoją aplikację i do dzieła! Polecajcie ją i jej system kolejnym osobom zarabiając na tym!
Więcej informacji uzyskacie pisząc na e-mail: lukasz.tk@wp.pl

7 komentarze:

 1. Jak zawsze świetny wpis <3

  OdpowiedzUsuń
 2. mimo tego, że kiedyś mnie drażniłeś swoim dennymi słotfociami, to powiem ci ze ten wpis, bardzo pasuje do mojej obecnej sytuacji. mądry z ciebie chłop Maks :) powodzenia dalej w życiu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz racje, przyglądnąłem im się :D dzieki

   Usuń
 3. Zwykle wzruszam się na Twoich wpisach, ale na tym szczególnie. Dużo dają mi te słowa. Dziękuje Maks.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że potrafie kogoś poruszyć :)

   Usuń
 4. świetnie wyszedłeś na tym ostatnim zdjęciu! :D

  OdpowiedzUsuń

Thanks for your comment :) See ya later

 

Follow by Email

Blogger news

Najlepsze Blogi

Twitter Updates