Kto z nas czuje się rozumiany, ten czuje się kochany

Niektórzy po prostu nie zrozumieją większości słów, dopóki sami nie doświadczą tego, o czym "mowa". To normalne. Tak samo jest z nienawiścią. Ona istnieje, ale tylko tam, gdzie brak zrozumienia. Miłość i zrozumienie są sobie bliskie, bo jeśli kogoś kochamy, to rozumiemy, a jeśli rozumiemy to kochamy. Kto z nas czuje się rozumiany, ten czuje się kochany, a kto czuje się kochany, ten czuje się rozumiany.
 Nie wiem jak inni, ale to mój gust i gdybym miał się wybrać w upalny dzień na jakieś spotkanie, gdzie obowiązywałaby biała koszula albo dość elegancki outfit to z pewnością bym skorzystał z galowych odcieni, czyli czarnego oraz białego. Każdy wie, że w lecie, gdy na zewnątrz ponad 25 stopni lub totalna duchota, to człowiek się poci, tym bardziej że czarny przyciąga promienie słoneczne i jest jeszcze gorzej. Zbytnio nie pasowałoby ubranie w ważny dzień samych białych ubrań (w przeciwieństwie do kobiet, bo te mogą założyć sukienki), by tylko było chłodniej. Ja postawiłem na: czarne - krótkie spodenki, białe - buty, biała - koszula (obowiązkowo) i czarne - okulary. Dość schludnie to wygląda. Jak byłem młodszy, to zastanawiałem się jak można ubrać się fajnie i odpowiednio do wydarzenia, np. Na zakończenie/rozpoczęcie roku szkolnego.
19 komentarze:

 1. Mam chyba bardzo lekka rękę jezeli chodzi o pisanie, mega przyjemnie to sie czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz chyba lekka rękę do pisania, mega przyjemnie to sie czyta ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słowa z tej notki to czysta prawda :)
  Sama nie posiadam osoby, która mnie rozumie, bo jestem strasznie trudnym człowiekiem. Tylko siostra, ona czasem potrafi zrozumieć i jak z nią rozmawiam to czuję to, że mnie kocha. :)

  Maks! Jesteś wspaniały, życzę Ci dużo szczęścia z Erykiem i oczywiście tego żeby Ci się układało jak najlepiej za granicą. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja kocham twojego bloga :) po prostu jest zdumiewajaca twoja inteligencja oraz twój sposób bycia <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Maks jaki opalonyy i jakie nogi hahah :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny wpis ;)
  I swietnie wygladasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, połączenie koszuli i krótkich spodenek bardzo fajnie wygląda - zawsze mi się to podobało. Ode mnie, jako dziewczyny, niestety zawsze oczekują spódniczek i sukienek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam czytać twoje wpisy. Są tak inteligentne, szczere i prawdziwe <3

  OdpowiedzUsuń
 9. nasz londyński chłopak <3

  OdpowiedzUsuń
 10. super wpis <3 zdjęcia są bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
 11. Masło maślane to co napisałeś.

  OdpowiedzUsuń
 12. zajebista stylówa, nawet nie wygląda najgorzej *,*

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam Twojego bloga z każdym nowym postem jestem tu.. Cudownie ;3

  OdpowiedzUsuń

Thanks for your comment :) See ya later

 

Follow by Email

Blogger news

Najlepsze Blogi

Twitter Updates